Många människor med krävande arbeten har tillbringat 15-20 år i skolan för att lära sig grunderna för ett yrke. Men man har inte spenderat en enda dag (!) på att lära sig hur man bäst tar hand om sig själv för att klara av ett lång arbetsliv på ett effektivt sätt. Men med mina hälsotjänster för företag så har ni möjligheten att göra rätt från början, precis som de mest framgångsrika bolagen gör!

Glad på jobbet

Jag är övertygad om att det är lätt att fatta bra beslut i vardagen med rätt kunskap. Och kunskap är vad alla mina tjänster handlar om, på ett eller annat sätt. Praktisk kunskap i hur man tar hand om sig själv på jobbet och i vardagen.

Här är några exempel på vad jag kan göra hos er som ger direkta resultat:

  • Föreläsning: Den perfekta arbetsdagen
    60min av allt du behöver veta för att få fler riktigt bra dagar på jobbet

  • Kurs/studiecirkel: Må bra i vardagen
    4 träffar med olika inriktning och fyra nyanser av friskt 🙂

  • Workshop: Hantera stressen
    Stress är vanligt i alla yrken och här lär du dig praktiska metoder att hantera den.
  • Föreläsning: Bli en effektiv utvecklare
    Vad man ska göra under en arbetsdag för att arbeta mer effektivt om du har ett jobb som kräver koncentration.

  • Enskild coachning
    På dina villkor, vad du behöver hjälp med 🙂

Vill du veta mer om Hälsotjänster för företag? Ladda ner och läs igenom detaljerna här och hojta till om du har några frågor!

Du hittar alltid mer information på Facebook: www.facebook.com/kodknad